• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ХХ ювілейний,традиційний Покровський інтелектуальний ярмарок – 2018

ХХ ювілейний,традиційний Покровський інтелектуальний ярмарок – 2018

2018-10-07

/Files/photogallery/765/DSCN1101.JPGХХ-й Інтелектуальний ярмарок 07.10.18

7 жовтня в Ніжинському Будинку дітей та юнацтва за підтримки Виконавчого комітету та Управління освіти Ніжинської міської ради відбувся ХХ ювілейний,традиційний Покровський інтелектуальний ярмарок - 2018.

Вранці у неділю у Ніжинському будинку дітей та юнацтва вже вкотре залунала білоруська мова. НБДЮ приймав гостей з Білорусі. Білоруські команди не раз брали участь у «Покровському інтелектуальному ярмарку» і цього разу до Ніжина завітало 3 дитячих команди. Загалом у фестивалі брали участь 17 команд з Гомеля, Києва, Носівки, Ріпок та с. Крути.

Родзинкою фестивалю було те, що турнір проводився на чотирьох мовах: українській, білоруській, російській та англійській.

У «Своїй грі», присвяченій ХХ річчю фестивалю перемогли :

Старша група: 1. «Друзі Друзя» Ніжинський педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради (тренер Лісовець О.В.) 2. «Шутнички» НБДЮ 3. «Київські чекулі» Київська спеціалізована школа імені А. Макаренка (тренер Бородавко І.В)

Молодша група 1. «Люди позитиву» НБДЮ 2. «Діти СУРка» НБДЮ 3. «2+1» учні НВК «Престиж» НБДЮ

Дитяча група 1. «Крик выпи» ЗШ№11 м. Гомель (тренер Лещенко Л.О.)2. «Злюки бобри» НВК «Престиж» НБДЮ та «Орден Солнца»ЗШ №57 м.Гомель (тренер Лещенко С.Л)

У Географічній медіа-азбуці «Міста Європи» маємо такі результати:

Старша група: 1. «Шутнички» НБДЮ 2. « Друзі Друзя» Ніжинський педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради 3. «Данко» Ріпкинська гімназія (тренер КостенокІ.М та Полевик Н.М.)

Молодша група: 1. Люди позитиву» НБДЮ 2. «Діти СУРка» НБДЮ 3. «Мафія» Носівська гімназія (тренер Кебкал С.М.)

Дитяча група: 1. «Крик выпи» ЗШ№11 м. Гомель (тренер Лещенко Л.О.) 2. БАНАНА м.Гомель ЗШ№12 (тренер Лещенко С.Л) 3. «Орден Солнца»ЗШ №57 м.Гомель (тренер Лещенко С.Л)

У відео конкурсі «25 кадр» присвяченому Музичним мемам призерами виявились:

Старша група: 1. «Шутнички» НБДЮ 2. «Маслята» Носівська гімназія (тренер Кебкал С.М)3. «Данко» Ріпкинська гімназія (тренер Костенок І.М та Полевик Н.М)

Молодша група: 1. Люди позитиву» НБДЮ 2. «Діти СУРка» НБДЮ 3. «Мафія» Носівська гімназія (тренер Кебкал С.М)

Дитяча група: 1. «Злюки бобри» НВК «Престиж» НБДЮ 2. БАНАНА м.Гомель (тренер Лещенко С.Л) 3. Орден Солнца»ЗШ №57 м.Гомель (тренер Лещенко С.Л)

Переможцем у індивідуальній грі «Вірю-не вірю» присвяченій музичним каверам стала Чаленко Маргарита - учениця НОПЛ У грі «Що?Де? Коли?», яка проводилась чотирма мовами стали:

Старша група: 1. «Шутнички» НБДЮ 2. Данко» Ріпкинська гімназія (тренер Костенок І.М та Полевик Н.М.)3. « Друзі Друзя» Ніжинський педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради (тренер Лісовець О.В)

Молодша група: 1. Люди позитиву» НБДЮ 2. «Діти СУРка» НБДЮ 3. «Мафія» Носівська гімназія» (тренер Кебкал С.М)

Дитяча група: 1. «Крик выпи» ЗШ№11 м. Гомель (тренер Лещенко Л.О) 2. «Злюки бобри» НВК «Престиж» НБДЮ 3. «Смайлики» Ріпкинська гімназія (тренери Колстенок І.М та Полевик Н.М)

Загальнотурнірні результати:

Старша група: 1. Шутнички» НБДЮ 2. « Друзі Друзя» Ніжинський педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради (тренре Лісовець О.В) 3. Данко» Ріпкинська гімназія (тренер Костенок І.М та Полевик Н.М)

Молодша група: 1. 1. Люди позитиву» НБДЮ 2. «Діти СУРка» НБДЮ 3. Мафія» Носівська гімназія» (тренер Кебкал С.М.)

Дитяча група: 1. «Крик выпи» ЗШ№11 м. Гомель(тренер Лещенко Л.О.) 2. «Злюки бобри» НВК «Престиж» НБДЮ 3. 2. БАНАНА м.Гомель ЗШ№12 (тренер Лещенко С.Л.)

Адміністрація НБДЮ та оргкомітет фестивалю висловлює щиру подяку людям, які його підтримали а саме: ФОП Прокопцю Даніїлу Анатолійовичу, адміністрації кафе «Автограф», Попову Костянтину – випускнику Ніжинського БДЮ студенту Київського медичного університету. Забілі Любові Іванівні – вчителю НВК «Престиж» та учню історико - правознавчого класу міського ліцею Самойлу Володимиру за екскурсію по місту Ніжин для білоруських гостей, Тренерам команд Бородавці І,В та Лісовцю О,В. за участь у роботі журі фестивалю та ученицям 6-Б класу НВК «Престиж» Пономаренко Юлії, Клюй Катерині та Мотяш Катерині, які блискуче справилися із своїм завданням «ластівок».

Дякуємо всім учасникам турніру за чудову гру та чекаємо всіх в наступному році на ХХІ Міжнародному Покровському інтелектуальному ярмарку!

Кiлькiсть переглядiв: 126

Коментарi