• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ

/Files/images/dzherelo2014.png

Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" проводиться з метою підтримки творчої педагогічної діяльності працівників позашкільних навчальних закладів, популяризації педагогічних здобутків, підвищення майстерності педагогів та їх ролі у виконанні основних завдань, покладених на позашкільні навчальні заклади Законом України "Про позашкільну освіту".

Починаючи з 2006 року педагоги Ніжинського БДЮ беруть активну та успішну участь у цьому конкурсі:

Петренко Ю. М., Дяконенко І. П. - "Керівник гуртка - 2006"

Кікіна Л. В. - "Методист ПНЗ - 2008"

Забродська І. М. - "Заступник директора ПНЗ - 2010"

Лисиця Л. І. - "Директор ПНЗ - 2012"

Лисиця О. А. - "Керівник гуртка - 2014".

Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» дійсно став джерелом віри в себе і натхнення, наповнив ентузіазмом, талантом і оптимізмом педагогічне «творче джерело».

У своїх матеріалах педагоги цікаво презентували актуальний та перспективний досвід, демонстрували педагогічну майстерність та творчі підходи у проведенні гурткової роботи, представили інноваційні форми навчання, майстерне використання наочності та технічного обладнання. Професійне журі оцінювало їхні розробки занять та масових заходів, матеріали участі в конференціях, семінарах, освітніх проектах, фахових конкурсах і визнало їх найкращими серед інших учасників. Досвід, представлений на конкурсі, підтвердив: позашкільна освіта демонструє успішні результати, займається пошуком шляхів вдосконалення показників наукової організації праці у позашкільному навчальному закладі.

/Files/images/dzherelo11.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1482

Коментарi