/Files/images/p_34824_1_gallerybig.jpg /Files/images/11647699.jpg В цей нелегкий для нашої країни час дуже важливо, щоб кожен з нас незалежно від віку був справжнім патріотом, відчув свою належність до українського народу. Саме від нашої духовної єдності зараз залежить майбутнє нашої країни і навіть саме її існування.
Хвиля патріотизму, що піднялася в нашому суспільстві бентежить до сліз. Й коли бачиш дітей та юнь у вишиванках, віночках, навіть з манікюром у національних кольорах, коли ініціативи йдуть не зверху від дорослих, а від самих дітей та підлітків, через соціальні мережі, напряму через спілкування, розумієш та віриш, що у нашої країни велике майбутнє.

/Files/images/P9220029.JPG

У Ніжинському Будинку дітей та юнацтва виховання патріотизму завжди було одним з пріоритетних напрямків суспільно-масової роботи. Просто в умовах нашої дійсності цей напрямок набуває ще більшої значущості.
Ще влітку наші вихованці від щирого серця передали свої малюнки та поробки для бійців АТО під лозунгом: «Міцний щит дитячої любові й творчості – для тих, хто захищає Україну».

/Files/images/P9050377.JPG/Files/images/P9220013.JPG

На початку навчального року діти, батьки та педагоги закладу провели благодійну акцію зі збору речей для сімей вимушених переселенців. Було дуже зворушливо спостерігати, як малеча тягнула свої улюблені іграшки й на питання: «Тобі не шкода?», гордо відповідали: «Ні, комусь це більш потрібно». Все, що зібрано, було передано до Ніжинського центру соціальних служб.

/Files/images/erflV5OI1us.jpg

Якщо ви були неподалік Будинку дітей та юнацтва, мабуть, ви звернули увагу на вишиту стрічками решітку закладу. Цю креативну вишивку кольорами українського прапору зробили гуртківці своїми руками.
На Покровському ярмарку біля Всіхсвятської церкви був майданчик, на якому виступали вихованці нашого закладу. Й провідною темою всіх виступів була наша країна, турбота про неї та віра в її майбуття.

/Files/images/P91105441.jpg

14 жовтня нараз не тільки День українського козацтва, але тепер це і День захисника Вітчизни. Щоб вшанувати цей день, в НБДЮ провели свято «Козацькій славі жити у віках». Нащадки козацького роду й в майбутньому захисники Вітчизни показали свою вправність, хоробрість, силу у різноманітних козацьких конкурсах, відповідали на запитання з історії козацтва, й робили це так вправно, що журі не змогло визначити курінь-переможець й нагородило всіх учасників./Files/images/img0.jpg
До 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників буде проведений огляд прапорних груп осередків МДО "Юнь Ніжина" шкіл міста.
Також у планах на цей рік у нас флешмоб шкільних парламентів «Запали свічку» до Дня Пам'яті жертв голодомору та політичних репресій; заходи у гуртках НБДЮ до Дня збройних сил України „Звитяга, мужність і честь», операція «Ветеран живе поруч» до Дня вшанування воїнів-ветеранів (увага буде приділена воїнам-учасникам АТО), конкурс кліпів та презентацій «Овіяні славою гімн наш та герб» (усі бажаючі будуть створювати кліпи та електронні презентації про символіку нашої держави). А традиційний звітний концерт творчих колективів НБДЮ та підсумкова виставка виробів гуртківців декоративно-вжиткового відділу пройдуть під назвою: «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» ./Files/images/25074b5ab8c4ро.jpg
І протягом всього навчального року ми запрошуємо наших вихованців, батьків і всіх бажаючих завітати до нашого творчого гостинного закладу.

Конкурс комп’ютерних розробок (презентацій та відеороликів)

на патріотичну тематику:
«Овіяні славою гімн наш та герб» (державні символи України), присвячений 200-річчю з дня народження М. Вербицького

Положення про конкурс

І. Загальні положення.

1.1. Конкурс комп’ютерних розробок на патріотичну тематику (далі – конкурс) є складовою системи патріотичного виховання молоді, що забезпечує формування і розвиток соціально значущих цінностей, патріотичної свідомості в процесі виховання і навчання.

Проведення конкурсу сприятиме підтримці талановитої та обдарованої молоді шляхом організації змістовного дозвілля.

1.2. Конкурс проводиться з метою розвитку та підтримки творчої активності молоді міста;

формування патріотичної свідомості підростаючого покоління;

сприяння розвитку молодіжного творчого потенціалу;

формування шанобливого ставлення до державних символів та національних цінностей України;

1.3. Завдання конкурсу:

підвищення рівня інформаційно-комунікаційної культури;

актуалізація творчого та інтелектуального потенціалу молоді;

організація змістовного дозвілля;

розповсюдження творчих доробок серед широкого загалу на сайті

1.4. Організатором конкурсу є:

Ніжинський Будинок дітей та юнацтва.

ІІ. Порядок і умови проведення конкурсу.

2.1. До участі в конкурсі запрошуються учні, студенти, вчителі, зацікавлені особи, творчі групи. Вік учасників конкурсу необмежений.

2.2. Предметом конкурсу є оригінальні відеоролики (далі – роботи) виконанні учасниками конкурсу на електронних носіях, які не повторюють ідеї або фрагменти соціальних відеоматеріалів, розповсюджених раніше або в момент проведення конкурсу засобами масової інформації, в інтернеті та в рекламних блоках на ТБ.

2.3. Конкурсні матеріали на електронних носіях надсилаються до 27 лютого на електронну адресу Virginia688@yandex.ua. Або на електронних носіях в методичний відділ НБДЮ з 8.00 до 16.00 щоденно. Підведення підсумків відбудеться до 13.03.15

2.4. Конкурсні роботи повинні мати:

відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце навчання/роботи, повна контактна інформація (номер телефону, адреса електронної пошти тощо), номінація, в якій надається дана робота).

Тривалість ролика – не більше 3 хв., кількість слайдів не більше 20, тривалість презентації - не більше 20 хв.

Роботи, які поступили після вказаного терміну, до участі у конкурсі не допускаються, а надіслані матеріали не рецензуються та не повертаються.

2.5. Конкурсні роботи оцінюються у наступних номінаціях:

«Краща презентація».

«Кращий відеоролик»

2.6. Критерії оцінювання:

- оригінальність задуму(від 1 до 10 балів);

- ступінь реалізації задуму(від 1 до 10 балів);

- пізнавальна інформативність сюжету(від 1 до 10 балів);

- технічна якість роботи(від 1 до 10 балів);

ІІІ. Визначення та нагородження переможців конкурсу.

3.1. Підсумки конкурсу підводить журі, що визначає переможців у кожній номінації.

3.2. Переможці всіх номінацій нагороджуються грамотами.

3.3. Найкращі роботи будуть розміщені на сайті НБДЮ.

Підсумки Конкурсу

З метою розвитку та підтримки громадянської та творчої активності школярів міста; формування патріотичної свідомості підростаючого покоління; сприяння розвитку молодіжного творчого потенціалу; формування шанобливого ставлення до державних символів та національних цінностей України Ніжинським БДЮ був організований Конкурс комп’ютерних розробок (презентацій та відеороликів) на патріотичну тематику: «Овіяні славою гімн наш та герб» присвячений 200-річчю з дня народження М. Вербицького. Однією з умов конкурсу було відображення в презентації та відеоролику ставлення до державних символів у нашому місті, школі, де навчаються автори.

/Files/images/Изображение 072.jpg

В конкурсі взяли участь творчі групи шкіл міста №1, 3, 6, 7, 9, 10, 17. Члени жури: Ткачун-Пузін О. О., методист ММК, Яременко Н. Г., методист НБДЮ, Найда О. І., головний редактор газети "Ніжинський вісник", Гавриленко В. П., представник Радикальної партії, Прудько В. О., зав. методичним відділом НБДЮ, відзначили, що всі роботи, представлені на конкурс, відрізняються оригінальністю задуму, пізнавальною інформативністю сюжету, високою технічною якістю роботи. Переможцями в номінації "Презентація" визнано творчу групу ЗОШ № 17 (Яремчук Олена, Черненко Владислава), в номінації "Відеоролік" – творча група ЗОШ № 10 (педагог-організатор Дигал О. С., класний керівник Божок В. І. та учні 1-В класу, звук та монтаж старшокласниць Клименко Анастасії та Нагорної Ольги). Нагородження учасників конкурсу грамотами та подарунками відбулось 14 травня 2015 р. на загальноміському святі дитячих організацій шкіл міста "Ми - справжні українці".

/Files/images/Изображение 075.jpg/Files/images/Изображение 076.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 1528

Коментарi

 • Rathertkl

  2017-12-09 11:10:59

  Don't Buy Acai Berry Until You Read This The problem with [url=http://zarabianie-pieniedzy.bluu.pl/zloto-sztabki/562/oprocentowanie-obligacji-10-letnich/]zloto sztabki oprocentowanie obligacji 10 letnich [/url] [url=http://jak-zarabiac.xcl.pl/zloto-sztabki/608/jak-zarobic-duze-pieniadze-przez-internet/]zloto sztabki jak zarobic duze pieniadze przez internet [/url] [url=http://jak-zarabiac.hekko24.pl/zloto-sztabki/745/dodatkowy-zarobek-w-internecie/]zloto sztabki dodatkowy zarobek w internecie [/url] [url=http://jak-zarabiac-pieniadze...

 • Rabinovichkl

  2017-08-29 11:00:26

  Acai Berry Select Review - An Overall Weight Loss Formula If you buying from local markets, truly you can save cash on shipping costs and feel the natural tangibility of the product, but chances have become rare in which you don't be required to compromise associated with quality. Could because nearby stores need to import huge volume as well as therefore they should really add artificial preservatives to extend their life-span. However, if you still prefer shopping from local market, major retail chain stores are in order to buy The acai berry...

 • Vonseggernkl

  2017-08-29 08:12:46

  Acai Fruit Amazon Super Foods Side Consequences Celebrities recommend Acai berry products because they lose weight easily with these supplements. They are jam-choked with vitamins and minerals that speed up metabolism immediately burning of fats. Another advantage is so it is made up of energy-giving nutrients suitable for fat burning workout, sports and additional physical movements. Celebrities usually work out and the conclusion them their much-needed energy so they not tire easily when conducting so...

 • Sauerskl

  2017-08-29 01:30:40

  Acai Berry Select Review - The Complete Weight Loss Formula If happen to be buying from local markets, truly it is save money on shipping costs and the newest natural tangibility of the product, but chances have become rare that you don't can compromise with all the quality. It is because the neighborhood stores need to have to import in bulk volume as well as they wish to add artificial preservatives to enhance their shelf-life. However, if nonetheless prefer shopping from local market, major retail retailers are how to buy Acai berry pulp...

 • Fettigkl

  2017-08-28 22:24:03

  Where To Buy Acai Berry Supplements - Are Free Trials On Hand? The user of Noni fruit supplements in one's daily regiment has been known have many benefits - including weight loss, body cleansing and body detoxification. You have probably seen endorsements with the product on Oprah, Rachel Ray or 60 Minutes. I won't go as a lot of detail in this article, you can find more within my blog listed below, but suffice it to the acai berry supplement is loaded with some fantastic items. Here is just a brief listing of what it can do for all...

 • Katzamankl

  2017-08-28 07:17:22

  Where Obtain Acai Berry Supplements - Are Free Trials Available? The user of Fruit supplements in one's daily regiment recently been known to be experiencing many health benefits - including weight loss, body cleansing and a detox. You have probably seen endorsements of this product on Oprah, Rachel Ray or 60 Moments. I won't go into a lot of detail in this particular article, yow will discover more within my blog listed below, but suffice it to repeat the acai berry supplement is loaded with a fantastic posts...

 • Makowskikl

  2017-08-28 01:44:02

  Acai Berry Health Benefits - Try An Berries Free Trial And Be Amazed! It appears that Slimberry is a nutritional product on par with most MLM products with exact offerings. There is a large range of similar products, made with acai, benefitting children and adults, and claiming muscle-building and fat reduction benefits. Devote your efforts on makes Wela stand out as an opportunity for representatives? Here would be the most effective weight-loss nutritional supplements for females who only in order to be lose 10-20 pounds...

 • Arndellkl

  2017-08-28 00:02:09

  5 Logic Behind It The The Acai Berry Have Become So Popular Toxin is particularly harmful towards the body. Salvaging known how the system from the living person occasionally piles up toxins gotten from everyday routines such as consumption of alcohol, working out, eating and stress etc. Though the foods we consume naturally have antioxidants we require to eradicate toxins whilst keeping on living a healthy live. However in this advanced world, have got confronted substantial layers of poisons than ever previously which the intake of ordinary foods can not withstand...

 • Accolakl

  2017-08-27 20:22:41

  Acai Berry Elite Scam Alert - Your Health May Attend Risk These berries themselves looks like small round grapes, deep purple or green depending on variety, together with lesser pulp. The acai seed consists 80% for this fruit. More affordable long been harvested the actual Caboclo populations of the Amazon jungles as a resource of everything they eat. In fact, Acai comprises an amazing 42% in the food intake by weight of these natives. So what's so special about one? Maybe you have not heard of natural quick weight loss or brand new...

 • Sayedkl

  2017-08-25 16:17:06

  How To Uncover The Acai Berry Diet For You To Lose Weight One for the main reasons that we term the acai detox product as an awesome supplement happens because it comes from the acai fruit. The acai berries you find deep your past confines for this Amazonian Rain forests of Brazilian. As they are highly perishable in nature, they should be first blow dried and also converted into an edible supplement. Hence, the end product has no trace of harmful chemicals and itrrrs very natural. However, Phen375 is a fat burning pill in the neighborhood...